BİAT TV SİZİN KANALINIZ VE SİZİN SESİNİZ OLACAK DERTLERİNİZ DERDİMİZ OLSUN CANLI YAYINLARIMIZ OLACAK SAKIN KAÇIRMAYIN BİAT TV SİZİN KANALINIZ
 
..
  ALLAH`A DUA İLE MURACAAT
Dua nedir
Seçme Dualar
Kenzül Arş Duası
365 gün Dua
Dua ve Kader
Özel Dualar
Besmelenin Sırları
Şİfa Ayetleri
Sıkıntınızı Giderecek Dua
Tıp ve Dua
Dua Kaderi Değiştirirmi
..
  ALLAH'IN İSİMLERİYLE TEDAVİ
..
  ESMA`UL HUSNA(ALLAH-IN İSİMLERİ)
..
  KUR-AN DA DUA
Her Derdin Şifası Kur'an
..
  KUR-AN'LA RUHSAL TEDAVİ
Kur'an Tedavisi ve Öfke
Ashabın Manevi Tedavisi
Kur'an Şifadır
Dua ile Tedavi ( Telkin )
Kur'an da Şifa Aramak
..
  GAYB ALEMİ İLE İLGİLİ AYETLER
..
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN GELECEKLE İLGİLİ HABERLERİ
..
  BÜYÜ NEDİR?
Büyü çözümü nasıl yapılır
Büyü çeşitleri
Büyüye maruz kalanlar
Büyü yapan&yaptıranın hkm
İslamda Fal ve Büyü
Büyü Bulma ve Temizleme
Büyünün Etkisi olurmu
Büyünün Teşhis Edilmesi
Büyünün Etki Mekanizması
Sihir-Büyü-Tılsım
..
  BÜYÜ VARMI? YOKMU VE TEŞHİSİ YAPILIR
Kendi Kendinize Teşhis
Büyünün Hakikati Varmıdır
..
  MÜRŞİD VE MÜRŞİDİ KAMİL
..
  CİN ÇARPMASI TEDAVİSİ YAPILIR
Cin çarpması
Cin ve Büyü için okunacak
Cin Çıkartma Seansı nasıl
Cin Çıkartma Seansı
Cinlerin Uzaklaştırılması
Cinler İle Tedavi Olurmu
..
  CİNLER VE ŞEYTANLAR ALEMİ
Cinlerle İrtibat Olurmu
Cinler ile İrtibat Kurmak
Cinler ve Ruhlar
Cinlerin insanlara zararı
Cinlerin Yalancılıkları
Cin ve Peri Nedir
Kuran-ı Kerim de Cinler
Cinler ve Medyumlar
İnsi ve Cinni Şeytanlar
Cinlerin İnsanlara Zararı
Cinlerin Görünmesi
Cinler Geleceği Bilirmi
Cinlerle Evlenme
Cinlerin Özellikleri
Cinlerin Ömrü
Karabasan
..
  PANİK ATAK VE TEDAVİSİ
Panik atak nedir?
Kur-an'la tedavisi
Panik atakın tarihcesi
..
  RUKYE USULÜ TEDAVİ
Dualarla Tedavi
..
  KUR-AN VE DUA İLE CİN TEDAVİSİ
..
  KUR-AN-I KERİM MİSKİ AMBERDİR
..
  RUH ÇAĞIRMA
..
  GELECEKTEN HABER VERME
..
  BERZAH ALEMİ
..
  İLM-U LEDUN(LEDÜNNİ İLMİ)
..
  HAVASS İLMİ
..
  RUHİ BUNALIMLAR VE RUH SAĞLIĞIMIZ
Manevi Sıkıntı Halleri
..
  KISMET KAPALILIĞI
..
  ŞEYTAN NEDİR KİMDİR TANIYALIM
Vesveseden Kurtulmak
Vesvese Nedir
Şeytanın Hileleri
..
  MUSKA VE KULLANIMI HAKKINDA
..
  NAZAR
..
  TEDAVİSİNE VESİLE OLDUGUM RAHATSIZLIKLAR
..
  TAYİ MEKAN NEDİR?
..
  NAMAZ
Tövbe namazı
Hacet Namazı
İstihare Namazı
Nafile Namazlar
..
  ESNEMEK VE AKSIRMAK HAKKINDA
..
  ÜNLÜ MEDYUMLARIN YALANLARI
..
  MEDYUMLAR-CİNCİ HOCALAR-ASTROLOJİCİLER HK
..
  CİNLERİ YAKMAK VARMI-YOKMU VE KORUNMAK
..
  FALCILAR - KAHİNLER-YILDIZNAMECİLER
..
  MÜBAREK YERLERİN RESİMLERİ
..
  Hz.HIZIR A.S.
..
  DİYANETİN SORULARA VERDİĞİ CEVAPLAR
..
  YAŞAR HOCA İLE ROPORTAJ
..
  OKUMA USULÜ TEDAVİDEN ÜCRET ALINIRMI
..
  DİN MANEVİYAT VE PSİKİYATRİ
..
  BÜYÜK GÜNAHLAR VE ŞİRK
..
  PSİKOLOJİ VE MANEVİYAT
..
  TASAVVUF VE PSİKOTERAPİ
..
  KÂFİRLİK NEDİR VE MÜSLÜMANLIK NEDİR?
..
  www.ruyalarve.biz.com BAK RÜYANA ÖĞREN
..
  MUSKACI CİNCİ BÜYÜCÜ HOCALAR
..
  MAZERET YOK İYİ OKUYUN
  .
  Ana Sayfa   Önsöz   Hakkımızda   Linkler   Ziyaretci Defteri  İletişim
.

 Cinler ile İrtibat Kurmak

.

 

Cinler ile İletisim Kurmak

Cinler alemi ile iletisim kurma istegi çok eski ilkel insanlara kadar dayanir. Bunun asil nedeni iletisim kurmak isteyenin yalnizca insanlar olmamasi aksine cinlerin de bunu yapmayi fazlasiyla istemeleridir.
   Aramizda bulunan boyut farki nedeniyle ne biz onlari görebiliriz ne de onlar bizi ancak cinler bazi "boyut kapilari"ni kullanarak bizim boyutumuza kisa süreli geçisler yapabilirler. Tabi bunu da tüm cinler yapamaz, insanlarla iletisim kurabilme becerisine ve bunu yapmak için gerekli teorik bilgiye ihtiyaçlari vardir.
    Dünya'nin her yerinde sayisiz boyut kapisi bulunmaktadir. Bu boyut kapilarindan geçen cinler yine de her insanla görüsemezler. Ancak bunu gerçeklestirmeye elverisli bir beden yapisi bulunan insanlar ile iletisim kurabilirler.
    Bu insanlarin auralarinda ciddi bir bosuk (arka kapi, menfez noktasi) bulunur. cinler bu zafiyeti ( ya da bazilarina göre bu özel bir yetenektir) kullanarak insanlar ile iletisim kurarlar.

    Insanlarin cinler ile nasil irtibat kurabilecegi konusu ise günümüzde hâlâ aydinliga kavusturulabilmis degildir.
    Öncelikle insan bir bedene sahip oldugu için ( ve bedensiz var olmasi da mümkün olmadigi için) bir boyut kapisi kullansa dahi cinler alemine geçis yapamaz. Bu nedenle görüsmenin gerçeklesebilmesi için cinlerin bizim boyutumuza intikal etmeleri önkosuldur.
    Cinler enerji dalgasi olduklari için bizim boyutumuza geldiklerinde ya asiri bir yogunlasma gerçeklestirmeleri ya da insanlar ile telepatik bag kurmalari gerekir. Yogunlasma seçeneginde cin ete kemige bürünmüs gibi gözükebilir ancak bu islem cinler için çok zordur ve yogunlasmayi en fazla bir - iki dakika sürdürebilirler. Bir dakikalik yogunlasma islemi bile bünyelerinde tarifsiz yorgunluga ve hatta enerjetik bedenlerinde hasarlara neden olur. Bu olumsuz kosullar nedeni ile cinlerle kurulan irtibatin çok büyük bir bölümü telepatik formattadir. Bu da bize cinler ile iletisime geçecek olan insanin her seyden önce telepati yetenegine sahip olmasi gerektigini gösterir.
    Cinler kendi aralarinda da iletisim için telepati kullanirlar bu nedenle telepatik iletisim onlar için siradandir. Cinler yalnizca genis topluluklar söz konusu oldugunda sözlü iletisime geçerler. Kullandiklari dil saglam rivayetlere göre Aramice'dir.
    Cin bu telepatik baglantiyi insan beynine bazi elektromanyetik sinyaller göndererek kurar fakat her insana anadili ile hitap edebilirler. Yani bir cinle irtibat kurmak için Aramice bilmenize gerek yoktur.
    Bunun nedeni dilimizi bilmeleri degil, kelimelere yükledigimiz anlamlarin karsiligi olan elektrik sinyallerini beynimizdeki anlama merkezine dogrudan göndermeleridir.
   

    Peki cinler ile iletisim kurmak için ne yapilmalidir? Özellikle de hangi cin ile irtibata geçeceginizi bilmiyorsaniz basiniz ciddi belada demektir... Çünkü çalisan bir telefona ve telefon hattina sahip olsaniz bile kimi arayacaginizi bilmiyorsaniz (veya arayacak kimseniz yoksa) bu telefondan faydalanmaniz da pek kolay olmayacaktir.
    Cinler ile irtibat kurmaya merakli bir kisi konuyla ilgili yazilmis eserleri okudugu zaman büyük bir saskinlik içinde kalacaktir. Konunun uzmanlarini sadece gülme krizlerine sokan bu iddialari kisaca anlatacak ve örnekler de sunacagim ancak yeni baslayanlarin bunlari gerçekten ciddiye alip uyguladiklarini ve sonuçta - çok dogal olarak - büyük bir hayal kirikligina ugradiklarini aklinizdan çikartmayin.
 

- Cin Çağırma Örnekleri -

   Açikça görüldügü gibi eski eserler bu konuyu o kadar karmasik bazi ritüellere baglarlar ki daha baslamadan vazgeçmeniz isten bile degildir.
   Bunun yapilma nedeni - sahsi kanaatimce - isi olabildigince yokusa sürerek bu ise herkesin ilgi duymasini önlemek, ilgi duyanlari da bu sekil ise yaramaz formüller ile oyalayarak isten bir an önce sogumalarini saglamaktir. Piyasada bulunabilecek tüm öneriler - ne yazik ki - bu bahsettigimiz türdendir.
   Tüm bu eski formüller, cinler ile irtibat kurmak isteyen kisinin toplumdan soyutlanmasini ve oruç tutarak nefsini terbiye etmesini sart kosarlar. Ardindan bazi ayet ve dualarin binlerce - evet binlerce - kez okunmasini, hatta haftalarca Dünya kelami konusulmamasini salik verirler.
   Açikçasi bu formülleri üstün körü okuyup da bu yargilara varmis degilim, birçogunu bizzat denedim ve hiçbiri ama hiçbiri zaman kaybettirmekten baska bir ise yaramadi. Yeni baslayan diger insanlarin da benim gibi zaman ve emeklerini bosa harcamalarini istemiyorum.
  Bilinmesi gereken en önemli kosul cinler ile iletisim kurmak ile dua okumak arasinda hiçbir baglanti bulunmadigidir.
  Böyle bir baglantinin varligini kabul edersek cinler ile en rahat iletisimin bütün gün Kur'an okuyan degerli hafizlar tarafindan kurulmasi gerektigi sonucuna ulasiriz ki bunun böyle olmadigi hafizlarin beyanlari ile sabittir.
  Ayrica cinlerle iletisim kurmak için dua okumak sart olsaydi cinler ile yalnizca müslümanlar iletisim kurabilirdi. Bunun da katiyyen dogru olmadigini ve her dinden ve dinsiz insanlarin cinlerle görüsebildiklerini biliyoruz.
  Elbette Kur'an okumanin hiçbir zarari ve/ya sakincasi bulunmamaktadir ancak bunun cinler ile iletisime geçmek için tek yol oldugunu iddia etmek de tamamiyla zulümdür.
  
  Isin aslina gelirsek, cinler ile iletisim kurmak için insanin mutlaka bu konuya elverisli bir aura yapisina sahip olmasi gerekmektedir. Buna elverisli kisiler de zaten ergenlikten itibaren aniden çesitli ilhamlar almaya daha sonra ise sesler duymaya baslarlar.
  Dedigim gibi ilk irtibat genellikle cinler tarafindan kurulur. Konuya dair yetenegi olan bir kisi ise konuya hakim birinden ders alarak bu isi gerçeklestirebilir. Kendi basina bu iletisimi kurmayi basaran insan yok denecek kadar azdir.
  Tam bu noktada cinler ile iletisim kurmanin tehlikeli bir is oldugunu hatirlatmakta fayda vardir.
   Bu isi gerçeklestirmek için gereken riskleri göze almak ve fazlasiyla çaba harcamak için geçerli bir nedene ihtiyaciniz vardir. Neden cinler ile görüsmek istiyorsunuz? Iletisim sürenizi ve ne sekilde iletisime geçeceginizi bu kritik soruya vereceginiz cevap belirleyecektir.
   Örnegin büyü yaparak birilerine zarar vermeye amaçlayan bir kisi kötü cinler - yani seytanlar- ile çok çabuk bir sekilde iletisime geçebilir ve fakat zarar görme olasiligi da bir o kadar yüksektir. Gel gör ki bu is için gerekli tilsimlar piyasada kisa bir arama sonucunda bile bulunabilir. Kötü cinler zaten kendilerine köle aramaktadirlar ve kendi ayaklari ile onlara giden bir büyücüyü asla geri çevirmezler.
 
   Cinler ile irtibat kurabilmek için öncelikle cinler hakkinda saglam teorik bilgiye sahip olmak gerekir. Bir cine hükmetmeye çalismak, bu konuda teorik bilgisi olmayanlarin kalkistiklari ilk istir ve ne yazik ki çok tehlikelidir. Çünkü cine hükmetmek - teorik olarak bile - mümkün degildir ancak cinin insana hükmetmesi sanildigindan çok daha kolaydir.
   Cinler ile insanlar ancak dostluk münasebeti kurabilirler ve bunu gerçeklestirmek de uzun yillar süren çabalar gerektirir. Bu nedenle bir cine sahip olmak kesinlikle söz konusu degildir. Sizinle sürekli görüsen bir cin sizin köleniz degil olsa olsa arkadasiniz olabilir. Eger onunla yatak iliskiniz de varsa - tipki insanlarla oldugu gibi - sizin sevgiliniz olur. Ama tüm bunlar, sizin her emrinizi yerine getirecegini ve/ya size yalan söylemeyecegini göstermez.
   Daha önce de belirttigim gibi cinler insanlara hükmetmeyi sever ve insanlari kolaylikla köleleri haline getirebilirler.
 
   Bu nedenlerden ötürü, cinler ile irtibat kurmaya kalkismadan önce çok detayli düsünmeli ve ortaya çikmasi muhtemel tüm sorunlara katlanmalisiniz.

.
       

DUYURULAR

.

VAKİT

.
             DESTEK

     
 
.


NAMAZ VAKİTLERİ
Diyanet İşleri Başkanlığından Alınan İl İl Namaz Vakitleri

.


HAVA DURUMU

Ankara
İstanbul

 

.
.
      E-MAİL LİSTESİ
 

.
 
.

. ARAMA

www Site İçi

.

HABERLER


 

.

Ana Sayfa        Önsöz       Hakkımızda      Linkler      İletişim

Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle

Web Sitemizin Tüm Hakları Web Sitesi Sahibine Aittir. İzinsiz Kopyalanamaz ve Kaynak Görüntüleyerek alınamaz!.               Tasarım ve Kodlama  Powered By: Fullaspsite