BİAT TV SİZİN KANALINIZ VE SİZİN SESİNİZ OLACAK DERTLERİNİZ DERDİMİZ OLSUN CANLI YAYINLARIMIZ OLACAK SAKIN KAÇIRMAYIN BİAT TV SİZİN KANALINIZ
 
..
  ALLAH`A DUA İLE MURACAAT
Dua nedir
Seçme Dualar
Kenzül Arş Duası
365 gün Dua
Dua ve Kader
Özel Dualar
Besmelenin Sırları
Şİfa Ayetleri
Sıkıntınızı Giderecek Dua
Tıp ve Dua
Dua Kaderi Değiştirirmi
..
  ALLAH'IN İSİMLERİYLE TEDAVİ
..
  ESMA`UL HUSNA(ALLAH-IN İSİMLERİ)
..
  KUR-AN DA DUA
Her Derdin Şifası Kur'an
..
  KUR-AN'LA RUHSAL TEDAVİ
Kur'an Tedavisi ve Öfke
Ashabın Manevi Tedavisi
Kur'an Şifadır
Dua ile Tedavi ( Telkin )
Kur'an da Şifa Aramak
..
  GAYB ALEMİ İLE İLGİLİ AYETLER
..
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN GELECEKLE İLGİLİ HABERLERİ
..
  BÜYÜ NEDİR?
Büyü çözümü nasıl yapılır
Büyü çeşitleri
Büyüye maruz kalanlar
Büyü yapan&yaptıranın hkm
İslamda Fal ve Büyü
Büyü Bulma ve Temizleme
Büyünün Etkisi olurmu
Büyünün Teşhis Edilmesi
Büyünün Etki Mekanizması
Sihir-Büyü-Tılsım
..
  BÜYÜ VARMI? YOKMU VE TEŞHİSİ YAPILIR
Kendi Kendinize Teşhis
Büyünün Hakikati Varmıdır
..
  MÜRŞİD VE MÜRŞİDİ KAMİL
..
  CİN ÇARPMASI TEDAVİSİ YAPILIR
Cin çarpması
Cin ve Büyü için okunacak
Cin Çıkartma Seansı nasıl
Cin Çıkartma Seansı
Cinlerin Uzaklaştırılması
Cinler İle Tedavi Olurmu
..
  CİNLER VE ŞEYTANLAR ALEMİ
Cinlerle İrtibat Olurmu
Cinler ile İrtibat Kurmak
Cinler ve Ruhlar
Cinlerin insanlara zararı
Cinlerin Yalancılıkları
Cin ve Peri Nedir
Kuran-ı Kerim de Cinler
Cinler ve Medyumlar
İnsi ve Cinni Şeytanlar
Cinlerin İnsanlara Zararı
Cinlerin Görünmesi
Cinler Geleceği Bilirmi
Cinlerle Evlenme
Cinlerin Özellikleri
Cinlerin Ömrü
Karabasan
..
  PANİK ATAK VE TEDAVİSİ
Panik atak nedir?
Kur-an'la tedavisi
Panik atakın tarihcesi
..
  RUKYE USULÜ TEDAVİ
Dualarla Tedavi
..
  KUR-AN VE DUA İLE CİN TEDAVİSİ
..
  KUR-AN-I KERİM MİSKİ AMBERDİR
..
  RUH ÇAĞIRMA
..
  GELECEKTEN HABER VERME
..
  BERZAH ALEMİ
..
  İLM-U LEDUN(LEDÜNNİ İLMİ)
..
  HAVASS İLMİ
..
  RUHİ BUNALIMLAR VE RUH SAĞLIĞIMIZ
Manevi Sıkıntı Halleri
..
  KISMET KAPALILIĞI
..
  ŞEYTAN NEDİR KİMDİR TANIYALIM
Vesveseden Kurtulmak
Vesvese Nedir
Şeytanın Hileleri
..
  MUSKA VE KULLANIMI HAKKINDA
..
  NAZAR
..
  TEDAVİSİNE VESİLE OLDUGUM RAHATSIZLIKLAR
..
  TAYİ MEKAN NEDİR?
..
  NAMAZ
Tövbe namazı
Hacet Namazı
İstihare Namazı
Nafile Namazlar
..
  ESNEMEK VE AKSIRMAK HAKKINDA
..
  ÜNLÜ MEDYUMLARIN YALANLARI
..
  MEDYUMLAR-CİNCİ HOCALAR-ASTROLOJİCİLER HK
..
  CİNLERİ YAKMAK VARMI-YOKMU VE KORUNMAK
..
  FALCILAR - KAHİNLER-YILDIZNAMECİLER
..
  MÜBAREK YERLERİN RESİMLERİ
..
  Hz.HIZIR A.S.
..
  DİYANETİN SORULARA VERDİĞİ CEVAPLAR
..
  YAŞAR HOCA İLE ROPORTAJ
..
  OKUMA USULÜ TEDAVİDEN ÜCRET ALINIRMI
..
  DİN MANEVİYAT VE PSİKİYATRİ
..
  BÜYÜK GÜNAHLAR VE ŞİRK
..
  PSİKOLOJİ VE MANEVİYAT
..
  TASAVVUF VE PSİKOTERAPİ
..
  KÂFİRLİK NEDİR VE MÜSLÜMANLIK NEDİR?
..
  www.ruyalarve.biz.com BAK RÜYANA ÖĞREN
..
  MUSKACI CİNCİ BÜYÜCÜ HOCALAR
..
  MAZERET YOK İYİ OKUYUN
  .
  Ana Sayfa   Önsöz   Hakkımızda   Linkler   Ziyaretci Defteri  İletişim
.

 ÜNLÜ MEDYUMLARIN YALANLARI

.

 

       SÖZDE ÜNLÜ OLDUKLARINI SÖYLEYEN  MEDYUMLARIN YALANLARI
 
                      İyi okuyup degerlendirin bize hak vereceksinizdir
 
Irak savaşı çıkacak mı? Erdoğan başbakan olacak mı? Deprem olacak mı?
Ünlü medyumlardan 2003 kehanetleri

2002 yılı başında isabetli kehanetlerde bulunan Recep Kaplan´dan 2003 kehanetleri. Bu yıl hayatı filme çekilecek olan Medyum Memiş´ten Türkiye ve dünyanın geleceği.bu yılı nasıl geçireceğimize dair kehanetler.

 


 

 • 2003 yılı içinde Irak savaşı ve dünya: Bütün dünya savaş oldu olacak diye bekliyor. Herkes ABD Başkanı George Bush'un savaş komutunu vermesine kilitlendi. Fakat beklenildiği gibi büyük bir savaş olmayacak ve planlandığı gibi Saddam Hüseyin devrilmeyecek. Irakta birkaç bombalama olayı olacak. Amerika biraz dişini gösterecek. Ama geri adım atmak zorunda kalacak. Yani Afganistan'da olduğu gibi yönetimi değiştirip istediği sonuca ulaşma şansını bu defa yakalayamayacak. Başta Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere Amerika, hiçbir müttefikinden ne askeri ne de lojistik destek alamayacak; ki bu da Saddam Hüseyin'e büyük şans getirecek. Bush savaştan dönmenin yolların arayacak fakat bulamayacak ve Irak'a bomba atmaya mecbur kalacak. Güç gösterisi olarak yapılan birkaç operasyonun bedeli oldukça ağır olacak.
 • Asıl terör yılı 2003: Bu bombalama olaylarının akabinde Usame Bin Ladin ortaya çıkacak. İsrail, Amerika ve İngiltere´de inanılmaz terör olayları gerçekleştirilecek. Öyle ki bu olayların hiçbiri 11 Eylül saldırılarından geri kalmayacak. Dünyanın birçok noktasında, İslami gruplar tarafından terör eylemleri gerçekleştirilecek ama namlunun ucunda ilk olarak hep ABD olacak.
 • Türkiye'de siyasi afet yılı: Adalet ve Kalkınma Partisi birçok alanda başarılı çalışmalar yapacak ama 2003 yılında da Türkiye siyasi ve ekonomik olarak huzura eremeyecek. Ekonomik sıkıntılar 2004 yılına bile taşınabilir. AKP'nin ekonomi kurmayları, ekonomiyi düzeltmek yerine daha da çıkmaza sokacak.
 • Tayyip Erdoğan başbakan: Recep Tayyip Erdoğan, bütün engellemelere rağmen Siirt´te yapılacak seçimlere girecek ve en geç temmuz ayına kadar başbakanlığı Abdullah Gül´den devralacak.
 • Ordu ve hükümet arasında yakınlaşma: Recep Tayyip Erdoğan´ın başbakanlığı döneminde, hükümet ve ordu arasındaki yakınlaşma, bugüne kadarki bütün hükümetlerden daha fazla olacak.
 • Başörtüsü sorunu çözülmeyecek: AKP iktidarı önümüzdeki bir yıl içinde de başörtüsü sorununu çözemeyecek. Bazı esnemeler görülse de bu sorun daha uzun bir süre Türkiye gündemini işgal etmeye devam edecek.
 • Diğer siyasi partiler de hareketli: ANAP kurultayında ipi Ali Talip Özdemir göğüsleyecek. (Bu haber hazırlandığı sırada henüz ANAP kongresi yapılmamıştı.) Aynı şekilde kurultay için 2004 yılını bekleme kararı alan MHP de yılın son günlerine doğru meydana gelecek bazı karışıklıklar nedeniyle 2003 yılında kurultay düzenleyecek. Devlet Bahçeli, başkanlığı devredecek. CHP, kendisinden beklenen etkin muhalefeti 2003´te de yapamayacak. Mehmet Ağar, tek başına CHP´den fazla muhalefet olduğunu hissettirecek. Kemal Derviş, Yaşar Nuri Öztürk ve Bayram Meral 2003'te neredeyse CHP'nin ölüm fermanını imzalayacak.
 • Yaprak dökümü: 2003 yılı ayrıca birçok önemli ismin kaybedildiği bir yıl olacak. Siyasete damgasını vurmuş birçok önemli isim, ayrıca sanat dünyasının önde gelen isimlerini kaybedebiliriz.
 • Afet görünmüyor: Bütün bu olumsuz haberlerin üzerine bir de müjde vermekte yarar var. 2003 yılı için doğal bir afet görünmüyor. Doğal afet denildiğinde insanların aklına deprem geldiğine göre, bu yıl, ne İstanbul'da ne de Türkiye'nin diğer noktalarında büyük bir deprem yaşanmayacak.
 • Ünlülerin dünyasında boşanmalar, sağlık sorunları: Uzun zamandır boşanma ihtimalleriyle gündeme gelen Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu çifti bu yıl içinde kesin olarak ayrılacak. Ayrıca Hülya Avşar çok sıkıntılı bir yıl geçirecek. Boşanma olayları gündemdeyken, sağlık sorunları da Avşar´ın canını sıkacak. 2003 yılında sağlık sorunlarında dolayı dertli olacak bir başka ünlü isimse ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil. Erbil'in 2002´de başlayan sağlık sorunu 2003´te had safhaya çıkacak. Gülben Ergen´se 2003´ün şanslı isimlerinden. Ergen iş ve kariyer açısından çok parlak bir yıl geçirecek. Fakat aşk hayatında aynı mutluluğu yakalayamayacak. Ayrıca Gülben Ergen'i trafikte dikkatli olması için özellikle uyarıyorum. İş hayatındaki başarılarından dolayı kendisini çekemeyenler var, fırsat kollayanlar var. Öyle ki suikast gibi bir kaza görüyorum. 2003´ün şans getirmediği bir başka ünlü isimse Tamer Karadağlı. Karadağlı 2003 yılı içinde kesin olarak boşanacak ve mesleki başarı grafiğinde düşüş yaşanacak.
 • Tarkan evleniyor: 2003´ün en büyük sürprizini ünlü popçu Tarkan yapacak ve ani bir kararla evlenecek. Düğün Türkiye´de olacak. İş yaşamında ise daha büyük başarılar Tarkan'ı bekliyor.
 • 2003 şampiyonu Beşiktaş: 2002-2003 sezonunun şampiyonu Beşiktaş olacak. Galatasaray Avrupa'da ve Türkiye'de başarılı olamayacak. Fenerbahçe ise yönetim sorunlarıyla uğraşmaya devam edecek. Sadece atletizmde Süreyya Ayhan Türkiye'nin yüzünü güldürmeye devam edecek. Diğer alanlarda ise yüzümüz pek gülmeyecek.

  Medyum Memiş

   
  Medyumluk denildiğinde hiç kuşkusuz akla gelen ilk isimse Medyum Memiş. Sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok farklı ülkesinde yeteneklerini sergileyerek dikkatleri üzerine toplayan Medyum Memiş hakkında, kehanet olmayan bir haber verelim: 2003 yılı içerisinde Medyum Memiş'in hayatı Hollywood-Japonya ortak yapımı bir prodüksiyonla beyazperdeye aktarılacak. Medyum Memiş'in verdiği bilgiye göre, yapımcı şirket başrolü kendisinin oynamasını istemiş. Fakat Memiş Hoca, bu fikre pek sıcak bakmıyor. (Detaylı bilgi için www.memishoca.com)

  Memiş Hoca'nın 2003 yılı kehanetlerine

 • Irak savaşı olacak: 2003 yılında Irak'ta ciddi bir savaş olacak ve Saddam Hüseyin 2003 ya da 2004 yılı başlarında görevinden ayrılacak. İsrail Başbakanı Ariel Sharon görevinden ayrılacak. Ortadoğu'da geçici bir barış dönemi yaşanacak fakat kısa bir süre sonra İsrail ve Filistin arasında gerginlik tırmanacak.
 • Erdoğan başbakan: Tayyip Erdoğan 2003 içinde başbakanlık koltuğuna oturacak fakat AKP hükümeti 5 yıl boyunca iktidarda kalamayacak ve 3 yıl kadar sonra görevi devretmek zorunda kalacak. 2003 yılında Türkiye ekonomisinde gözle görülür bir rahatlama yaşanacak. Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz da göreve dönecekler. Onlar her ne kadar yapmayacağız deseler de eninde sonunda siyasete dönecekler. Ayrıca 2003, Mehmet Ağar'ın yılı olacak, yıldızı parlayacak.
 • Deprem olmayacak: 2003 yılı içinde büyük bir deprem beklemiyor; bu, hepimizi rahatlatıcı bir müjde.
 • Medyum Memiş'in ünlüler için yorumları: Hülya Avşar, ayrılmayacak ve başarısı geçen yıllara nazaran çok daha yüksek olacak. Gülben Ergen'in yıldızı çok düşük olacak. Beklenildiği gibi başarılı olmayacak. Tarkan oldukça başarılı bir yıl geçirecek. Beşiktaş bu yıl şampiyon olacak.

  Medyum Ali Değermenci
 • 2003 yılı içinde R. Tayyip Erdoğan başbakan olacak ve Tayyip Erdoğan başbakanlığının ilk 6 ayı içinde ülkeyle ilgili yurtdışı bağlantılı bir ilki gerçekleştirecek.
 • AKP ile cumhurbaşkanı arasında bir gerginlik yaşanacak.
 • Kıbrıs sorunu barışla hallolacak. Ayrıca Denktaş'ın yerine yeni bir cumhurbaşkanı seçilecek.
 • Ülkenin ekonomisi düzlüğe çıkacak. Mayıs ayından sonra kamuoyu bunu iyice hissedecek.
 • 2003 yılı içinde siyasette çok önemli bir isim ölecek.
 • İbrahim Tatlıses kalp ameliyatı olacak.
 • Petek Dinçöz trafik kazası geçirecek. Kazayı hafif atlatacak.
 • Gülben Ergen evlenecek.
 • Bülent Ersoy gizli bir evlilik yapacak.
 • Hülya Avşar doğum yapacak.
 • Ebru Gündeş'in evlilik hayatında deprem olacak.
 • Tarkan'ın evlilik öncesi bir çocuğu olacak.
 • Mehmet Ali Erbil için, 2003 yılı çok sıkıntılı sağlık sorunlarına gebe.
 • Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar trafik kazası geçirecek.
 • Sibel Can bir kaza geçirecek. Bu, bir trafik kazası da olabilir, bir ev ya da yol kazası da. Çünkü Sibel Can'ın üzerinde çok şiddetli nazar frekansının verdiği negatif bir enerji var.
 • Trabzonspor atılımlarla tırmanışa geçecek.
 • Şart ne olursa olsun Amerika Irak'a girecek. Türkiye bundan zarar görecek ama Körfez Savaşı´nda gördüğü zarar kadar büyük olmayacak.
 • Amerika Başkanı´nın babası, 2003 yılında tehlikeli bir hastalık geçirecek. Amerika'nın eski başkanlarından ölen olacak.
 • 16.01.2003

 • YORUMU SİZE BIRAKIYORUZ İYİCE OKUDUĞUNUZDA YALAN VE DOLANLARI DA GÖRMÜŞ OLACAKSINIZ BUNLARMI BİZ İNSANLARA YOL GÖSTEREN REHBER OLACAKLAR
  .
         

  DUYURULAR

  .

  VAKİT

  .
               DESTEK

       
   
  .


  NAMAZ VAKİTLERİ
  Diyanet İşleri Başkanlığından Alınan İl İl Namaz Vakitleri

  .


  HAVA DURUMU

  Ankara
  İstanbul

   

  .
  .
        E-MAİL LİSTESİ
   

  .
   
  .

  . ARAMA

  www Site İçi

  .

  HABERLER


   

  .

  Ana Sayfa        Önsöz       Hakkımızda      Linkler      İletişim

  Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle

  Web Sitemizin Tüm Hakları Web Sitesi Sahibine Aittir. İzinsiz Kopyalanamaz ve Kaynak Görüntüleyerek alınamaz!.               Tasarım ve Kodlama  Powered By: Fullaspsite